VÝPRODEJ Počet produktů: 46
Vyberte si kvalitní obklady a dlažbu za skvělé ceny z pohodlí vašeho domova, nebo si přijďte vybrat do naší vzorkové prodejny v Trnavě u Třebíče, kde vám rádi zhotovíme i 3D návrh vaší vysněné koupelny.

Podkategorie

 • KEY WEST DLAŽBA od...
  KEY WEST DLAŽBA SLEVA !
 • SAN REMO
  San Remo 25x40 je série s reliéfním povrchem imitujícím textil. Různé barevné kombinace nabízejí možnost vytvoření jedinečného interiéru ve vaší koupelně.
 • SILVERSTONE
  Mezi hlavní výhody obkladů imitujících kámen patří jejich údržba oproti kamenům přírodním a nižší cena. Největší výhodou, díky technologii HD printu, je široká škála barev a struktur, čímž je docíleno prakticky nerozeznatelné kopie od originálu. Cílem série Silverstone bylo vytvořit co nejdokonalejší napodobeninu přírodního kamene s velmi výrazným kolísáním v ploše. Během pokládky je maximálního efektu v ploše dosaženo kombinací dlaždic ze 3 - 4 nahodile vybraných kartonů. Jednotlivé obkladové prvky mají být záměrně natáčeny o 90° případně 180° tak, aby vynikla výrazná kresba a obkládaná plocha působila esteticky vyváženě.
 • TIMBER
  Obkládačky TIMBER zaujmou elegancí bez zbytečné zdobnosti. Neutrální matná, světle a tmavě hnědá barva umocňují věrnost imitace dřeva. Nejen přirozená barevnost, ale i současná moderní technologie HD Print jsou základem dokonalé imitace . K sérii je dodávána falešná mozaika 25 x 33 cm v mixu základních barev, k nerozeznání od pravé mozaiky a klasická mozaika kombinovaná se sklem.
 • IRA BEIGE
  IRA 25X40 OBKLAD
 • IRA GREEN
  IRA 25X40
 • CAPRI
  CAPRI 25X25 Capri vyniká originálním designem který klade důraz na jednoduchost barev kombinovanou s geometrickými a tradičnmi dekoracemi.Dlažby lze použít jak na podlahy tak i na obklady stěn.
 • YARA
  Yara 20x60 je zvláštní originálním designem inspirovaným dřevem .Povrch obkladu je lesklý s hranami které končí fazetou.Dva druhy dekorů vhodně doplňují základní obklady.
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 46 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 46 položek